باربری نیسان تهران به مشهد | با بیمه

نیسان تهران برای مشهد با بارنامه

 

 

آیا به دنبال باربری نیسان تهران به مشهد هستید؟ باربری نیسان تهران به مشهد برای ارسال کالا از تهران به مشهد با شماره گیری تلفن باربری نیسان آریا از خدمات حمل و نقل ما در سریعترین زمان و کمترین کرایه حمل به همراه بارنامه و بیمه نامه معتبر بهرمند شوید و تمامی هماهنگی ها را ما برای شما انجام میدهیم. باربری توسن بار شرق پیشرو در ارائه خدمات حمل و نقل و ارسال کالا می باشد و شما می توانید برای جابجایی انواع بارهای تجاری، اثاث منزل، خورده بار، منسوجات چوبی و فلزی، قطعات یدکی خودرو و … از خدمات نیسان ما استفاده نمایید. نبیان بار آریا بصورت همه روزه آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.

 

تقریبا تمام منطق تهران تحت پوشش سرویس دهی ما می باشد و کل استان و شهرستان های استان برای بارگیری در محدوده پوشش دهی این شرکت قرار دارد.

 

تمامی خدمات ارائه شده برای نیسان تهران مشهد شامل بارنامه دولتی و بیمه نامه معتبر می باشد که آظودگی خاطر شما عزیزان را به ارمغان میاورد.

 

باربری ما مفتخر است که کمترین نرخ کرایه و بیشترین خدمات را تا مشهد برای شما فراهم کرده است که از نظر اقتصادی بسیار مقروم بصرفه برای شما مشتریان عزیز می باشد.

 

برای استفاده از خدمات باربری نیسان تهران مشهد کافی است با تماس با کارشناسان ما از نرخ کرایه حمل و خودرو با بارنامه و بیمه نامه اطلاع حاصل نمایید.

 

حمل و نقل کالا و بار با نیسان یکی از بصرفه ترین روش ها می باشد برای ارشال بار از تهران به مشهد می توانید در کمترین زمان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

 

تماس
تماس

 

 

 

مناطق تحت پوشش نیسان مشهد

 

مناطق تحت پوشش باربری توسن بار شرق شامل کل منطق 22 گانه شهر تهران و شهرستان های استان می باشد. که شامل موارد زیر است:

 

  • شهرری – وارمین – پرند
  • پاکدشت – شریف اباد
  • جاجرود – رودهن و بومهن
  • وردآورد – شهریار – اندیشه و ….

 

و همچنین تمامی کارخانجات و کارگاهای تولید شهر تهران و استان و حتی شهرک صنعتی های اطراف تهران شامل مناطق تحت پوشش نیسان مشهد می باشد.

 

از جمله شهرک صنعتی های تحت پوشش می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 

  • شهرک صنعتی شمس آباد
  • شهرک صنعتی شورآباد
  • شهرک صنعتی عباس آباد
  • شهرک صنعتی خرمدشت
  • آهن مکان
  • و …

 

شما مشتریان گرامی می توانید با تماس با کارشناسان ما از مبدا تهران راهنمایی گرفته و از مناطق پوشش ما مطلع شوید.

 

 

 

باربری نیسان
باربری نیسان

 

 

 

هزینه حمل نیسان مشهد

 

هزینه باربری نیسان مشهد در شرایط مختلف متغییر می باشد و بسته به شرای آب و هوای و پیک حمل و نقل قابل تغییر است. که با تماس با باربری توسن بار شرق قابل استعلام است.

 

کرایه اعلام شده برای ارسال خودرو جهت حمل محموله شما شامل کرایه حمل کالا، بارنامه رسمی و بیمه نامه معتبر می باشد و کل این خدمات به شما ارائه می شود.

 

ما مفتخر هستیم که ارزانترین هزینه حمل با بیشترین خدمات را در کمترین زمان ممکن برای شما مشتریان گرامی فراهم می کنیم.

 

هزینه حمل بار با نیسان بر حسب کیلومتر محاسبه می گردد که به ازای هر کیلومتر ۱۴۵۰ تومان می باشد و بیمه به ازای هر میلیون ۱۱۰۰ تومان می باشد.

 

برای ارسال انواع کالا های خود با نازلترین کرایه به شهر مشهد کافی است با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و خدمات ما بهرمند شوید.

 

 

باربری نیسان
باربری نیسان

 

باربری نیسان به مشهد بصورت شبانه روزی آماده حمل و نقل می باشد.

 

کالا های قابل حمل با نیسان مشهد

 

نیسان جزو خودرو های حمل و نقل سبک محسوب می شود و تا ظرفیت حمل دو تن بار را دارد و تمامی کالاهای با طول دومتر و عرض یک متر و سی سانت را می توان ارسال نمود.

 

ارسال اثاثیه منزل و جهیزیه با نیسان بسیار مقروم بصرفه و سریع می باشد و شما می توانید انواع لوازم منزل را با این خودرو به سراسر ایران ارسال نمایید.

 

شما مشتریان عزیز می توانید انواع کالاهای تجاری مانند چسب، کیف، کفش، اسباب بازی، پلاستیک، پارچه، چرم، مواد شوینده و … را با نیسان ارسال نمایید.

 

همچنین انواع منسوجات چوبی مانندد سرویس خواب و کمد و مبلمان و منسوجات فلزی مانند قابل های ریخته گری، اسکلت های پیش ساخته و … را تا مشهد ارسال نمایید.

 

نیسان در این باربری همراه با چادر برزنتی در اختیار شما قرار می گیرد تا از کالای شما در مقابل شرایط جوی مختلف محافظت نماید.

 

 

کرایه نیسان بین شهری چقدر است ؟ 
کرایه نیسان بین شهری چقدر است ؟

 

 

 

ارسال بار به مشهد با بیمه

 

یکی از مهترین و لازمه ارسال بار با وسیله نقلیه داشتن بیمه نامه معتبر می باشد که در صورت بروز مشکل به راحتی خسارت وارد شده را جبران نماید.

 

 

بیمه نامه ارائه شده توسط باربری نیسان آریا جزو معتبرین می باشد که سرقت محموله را نیز در بر می گیرد

و درصورت سرقت بار پس طی مراحل ادارای در کمترین زمان ممکن خسارت پرداخت می نماید.

 

 

همچنین خسارت وارد آماده در طول حمل و نقل مانند شکستگی و خیس شدگی بار را بیمه به عهده می گیرد تا خسارت ایجاد شده جبران گردد.

 

 

ارسال بار با نیسان از تهران برای مشهد به همراه بارنامه و بیمه معتبر بصورت همه روزه و ۲۴ ساعته آماده انجام سفارشات و حمل و نقل های شما می باشد.

 

 

بیمه نامه برای بار های قابل حمل با نیسان با مبلغ کمی ارائه می شود ولی آسودگی خیال شما از حمل بار را برای شما به ارمغان میاورد.

 

 

 

حمل و نقل کالا با نیسان
حمل و نقل کالا با نیسان

 

باربری نیسان چهاردانگه بصورت همه روزه آماده حمل و نقل انواع بار

 

حمل اثاث منزل با نیسان به مشهد

 

بهترین گزینه برای حمل اثاث منزل به مشهد استفاده از خودرو باری سبک مانند نیسان می باشد

که خیلی مزیت های مفید را برای شما مشتریان عزیز را دارد.

 

 

استفاده از وانت نیسان برای حمل اثاث منزل باعث می شود که محموله شما آسیب کمتری تا مقصد ببیند

زیرا خودرو کوچک و سبک بوده و بارگیری راحت تر انجام می شود.

 

 

همچنین کرایه خودرو سبک نسبت به خودرو های بزرگ و سنگین کمتر می باشد

و همچنین سرعت حرکت بالاتری را دارند و حمل محموله شما زودتر انجام می شود.

 

 

لازم به ذکر است که نیسان تا مشهد با بیمه نامه و بارنامه در خدمت شما قرار می گیرد

و تضمین سلامت کالای شما تا مقصد حفظ می شود.

 

 

وانت نیسان بهترین گزینه برای ارسال جهیزیه به شهر مشهد می باشد

و بسیار مقروم بصرفه تر از خودرو های بزرگ باربری می باشد.

 

باربری با نیسان به همراه بارنامه و بیمه معتبر را از ما بخواهید.

 

باربری نیسان تهران به مشهد آماده حمل و نقل انواع بار و کالای تجاری، اثاث منزل و ادارای می باشد و تمامی خدکمات ارائه شده توسط باربری توسن بار شرق به همراه بارنامه و بیمه معتبر می باشد و ارزانترین نرخ کرایه حمل بر حسب کیلومتر برای حمل و نقل از تهران به مشهد را فقط می توانید از ما دریافت نمایید، تامی خدمات ارائه شده توسط ما بصورت 24 ساعته قابل پشتیبانی می باشد همچنین خدمات ما بصورت همه روزه برای شما فراهم می باشد.

استعلام کرایه و مشاوره رایگان خدمات نیسان بار

برای استعلام نرخ کرایه و همچنین بهره مندی از خدمات مشاوره ای رایگان توسن بار ، تنها کافیست با شماره های ما در تماس باشید . مشاوره با کارشناسان سبب کاهش هزینه های باربری شما خواهد شد و امکان ارسال بار با نیسان به صورت سریع و تخصصی فراهم می شود

نرخ کرایه خدمات نیسان بار بر اساس فاصله محل بارگیری و تخلیه ، شرایط آن و نوع محموله مشخص میشود . با تماس تلفنی با کارشناسان و مشاوران ما ، دقیق ترین تعرفه های باربری با نیسان به شما عزیزان ارائه می شود

ویژگی های خدمات ما

یکی از مهمترین ویژگی های باربری توسن ، ارائه خدمات با ارزانترین تعرفه ها میباشد . شما می توانید خدمات حرفه ای و بروز را با ارزانترین قیمت تنها با یک تماس تلفنی از طریق ما در اختیار داشته باشید . باربری توسن بار شرق برای انتقال محموله های شما از رانندگان بومی استفاده خواهد نمود که علاوه بر آشنایی با مسیر ، در زمان تحویل محموله در شهرستان مورد نظر شما در اسرع وقت امکان پیدا کردن آدرس را خواهد داشت

باربری توسن بار شرق برای انتقال سریع و ایمن از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید که در صورت بروز حادثه ، جبران خسارات را انجام خواهد داد .

مشاوره رایگان نیسان بار توسن نیز در اسرع وقت امکان ارائه خدماتی تخصصی را برای شما فراهم خواهد نمود

دیدگاهتان را بنویسید